A+ A A-

 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Milas’ta düzenlenecek bir dizi etkinliklerle anılacak.
11072019temmuz15.jpg

15 Temmuz 2016’da düzenlenen hain darbe girişimine direnirken şehit olma mertebesine erişenler, Milas Kaymakamlığı’nın düzenlediği etkinliklerle anılacak.
Anma etkinlikleri, 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanına saat 10.00’da fidan dikimi yapılması ile başlayacak. Saat 12.00’de ise Milas Şehir Mezarlığında şehitlik ziyaretinde bulunulacak.
Anma etkinlikleri, Ulu Camii bahçesinde öğle namazı öncesinde saat 12.30’da şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutulup, lokma dökülmesi ile devam edecek.
Saat 22.00’de ise Atapark’tan başlayarak yine Atapark’ta son bulacak Milli Birlik Yürüyüşü yapılacak. Etkinlik, Kuran-ı Kerim Tilaveti, protokol konuşmaları, sinevizyon gösterisi, günün anlam ve önemine ilişkin şiirlerin okunması ile devam edecek. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, 00.13’te ise sela okunmasının ardından sona erecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin